KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13396040
nr 1339 6040
Margareta Jungerth Boo
(f. 1952), Sverige
Abstrakt landskap. Signerad Margareta JB, akvarell. Motivet: 18x20 cm
Margareta Jungerth Boo, svensk bildkonstnär född 1952 i Örnsköldsvik.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 19:58:48
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Margareta Jungerth Boo
Läs mer om Margareta Jungerth Boo