KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13396040

nr 1339 6040

Margareta Jungerth Boo

(f. 1952), Sverige

Abstrakt landskap. Signerad Margareta JB, akvarell. Motivet: 18x20 cm

Margareta Jungerth Boo, svensk bildkonstnär född 1952 i Örnsköldsvik.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 3 augusti 2020
kl 19:58:48

Margareta Jungerth Boo

Läs mer om Margareta Jungerth Boo